دی ان ان - دات نت نیوک
  • يکشنبه 18 بهمن 1394

آمار بازدیدکنندگان

کاربران آنلاین 2
کابران امروز 203
کلیه بازدیدها 24475

آخرین اخبار

گردهمایی مشاوران و نمایندگان امور زنان و خانواده معاونت ها و مدیران کل مراکز استان های صدا و سیما در مشهد مقدس
 شانزدهمین همایش سالیانه مشاوران امور زنان و خانواده معاونت­ های صدا و سیما و مدیران کل مراکز استان­ ها باهدف ارتقای سطح آگاهی و دانش افزایی مشاوران و برقراری ارتباط و تعامل سازنده حوزه های صف و ستاد از سوم تا پنجم آذر در زائرسرای مشهد برگزارشد.
ملی‌پوش تیم والیبال بانوان دانشگاه آزاد: توجه به ورزش بانوان کم است
عضو تیم ‌ملی والیبال بانوان د‌انشگا‌ه آ‌زا‌د گفت: تیم‌های حاضر در جام باشگاه‌های والیبال زنان آسیا سرمایه‌گذاری زیادی انجام داده‌اند و با شرایط موجود، ر‌قا‌بتها با آنها کار دشواری است.
درآمد میلیونی آرایشگرانی که یک شبه عروس را عروسک می‌کنند!
هزینه های ازدواج، روز به روز در حال افزایش است یکی از این هزینه‌های اضافی، نرخ‌های میلیونی آرایش عروس است.
با توجه به نزدیک شدن به بازگشایی مدارس دانش آموزان و والدین آنان باید به کیفیت تغذیه، خواب، رعایت اصول بهداشتی همچنین لوازم مورد نیاز در مدرسه توجه ویژه داشته باشند.
رو به فزونی گذاشتن کمیت فیلم‌سازان زن و رد شدن تعدادشان از "بیست‌انگشت" اتفاق خوش‌یمنی‌ست و زمانی این کمیت می‌تواند به جریانی تاثیرگذار تبدیل شود که به ورطه تکرار گرفتار نشود.
دانش‌آموزان و والدین با هم بخوانند!
با توجه به نزدیک شدن به بازگشایی مدارس دانش آموزان و والدین آنان باید به کیفیت تغذیه، خواب، رعایت اصول بهداشتی همچنین لوازم مورد نیاز در مدرسه توجه ویژه داشته باشند.
آغازنمایشگاه زنان و تولید ملی از ۱۸ شهریور
هفتمین نمایشگاه زنان و تولید ملی فردا ۱۸شهریور کار خود را با حضور ۷۵ تولیدکننده و برند برتر در بوستان گفتگو آغاز خواهد کرد و تا ۲۷شهریور از ۱۰صبح تا ۹شب برپاست.
انتصاب یک زن به مدیرکلی مهمترین اداره کل سازمان تامین اجتماعی
ناهید حیدری با حکم دکترسید تقی نوربخش مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی به سمت مدیرکل تامین اجتماعی غرب تهران بزرگ منصوب شد.
دستیار ویژه رئیس جمهور در امور اقوام و اقلیت‌های مذهبی: جوان ایرانی از هر قوم و مذهبی پیشتاز صلح است
به گزارش خبرنگار گروه جامعه خبرگزاری فارس، صبح امروز همایش نقش جوانان ادیان الهی بر توسعه صلح جهانی در محل وزارت ورزش و جوانان
پیام تبریک بسیج جامعه زنان به مناسبت روز دختر
بسیج جامعه زنان همزمان با سالروز ولادت حضرت معصومه(س) و روز دختر با انتشار پیامی این روز را گرامی داشت، در این پیام به لزوم برقراری عدالت جنسیتی در تمام جنبه‌های اجتماع تأکید شده است
تمدید مهلت ارسال آثار به رصدنمای ملی عفاف و حجاب
مهلت ارسال آثار به رصدنمای ملی عفاف و حجاب تا 31 مرداد تمدید شد.